Lv | En |
Darba meklētāji: 154295
CV skaits: 11033
Vakances: 15
Seko līdzi:

DARBA SLUDINĀJUMS

SIA "DELVE 2"

Pārdevējs/-a Rīgā, Ganību dambī 24d

Konkursa beigu datums:

  • 30.11.2017

Darba pienākumi:

  • • Aktīva un efektīva preču tirdzniecība;
  • • Klientu konsultēšana par piedāvātajām precēm;
  • • Klientu informēšana par jaunajiem produktiem;
  • • Preču un cenu piedāvājumu izstrāde klientiem.

Prasības kandidātam:

  • Izglītība:
    • Vidējā izglītība:
      • Tirdzniecība

Papildus prasības:

  • • Izcilas pārdošanas spējas;
  • • Labas prasmes darbā ar datoru;
  • • Precizitāte un atbildības sajūta;
  • • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.
  • Lūdzam motivācijas vēstuli un CV ar norādi „Pārdevējs/ -a, Ganību dambja vakancei” sūtīt uz e-pastu darbs@delve2.lv līdz 2017.gada 30.novembrim.

Piedāvājam:

  • • Darbu vadošā savas nozares uzņēmumā;
  • • Nepieciešamo apmācību;
  • • Kompetentas un profesionālas komandas atbalstu veicot ikdienas pienākumus;
  • • Pārbaudes laikā no EUR 3.50 bruto, pēc pārbaudes laika EUR 4.00 bruto.
  • Darba laiks - Pilna slodze (8:00-18:00)
  • Darba vieta - Rīga, Ganību dambis 24d

Kontaktinformācija:

  • Kontaktpersona - Personāldaļa
  • Papildinformācija - SIA "DELVE 2" (vien.Reģ.Nr. 44103011884) - vadošais skrūvju, trošu un dažādu stiprinājumu tirgotājs Latvijā.
  • E-pasts - darbs@delve2.lv
  • WEB mājaslapa - www.delve2.lv

Lai pieteiktos uz šo darba piedāvājumu, spiediet pogu Vēlos pieteikties

Sludinājums skatīts (reizes): 1028
Lietotājvārds un parole
e-darbs iesaka

Sadarbības partneri