Lv | En |
Darba meklētāji: 154829
CV skaits: 10995
Vakances: 2
Seko līdzi:

Konkursa beigu datums:

  • 21.01.2018

Darba pienākumi:

  • Uzturēt un attīstīt uzņēmuma digitālo saturu uzņēmuma mājas lapā un sociālajos tīklos.
  • Plānot un vadīt e-mārketinga aktivitātes globālajos tirgos.
  • Izstrādāt uzņēmuma mārketinga stratēģiju, analizēt un sniegt atskaites par padarīto darbu;
  • Prezentēt uzņēmumu virtuālā vidē un semināros, konferencēs.

Prasības kandidātam:

  • Izglītība:
    • Augstākā izglītība:
      • Ekonomika vai
      • IT, Informātika, datortehnoloģijas vai
      • Vadība, biznesa vadība vai
      • Valodu zinības
  • Valodu zināšanas:
    • Latviešu - ļoti labi
    • Angļu - ļoti labi
  • Datorprasmes:
    • Lietojumprogrammas:
      • Pamatzināšanas - Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Google Chrome, Internet Explorer, MS Excel, MS Powerpoint, MS Word, Quark Express
    • Operētājsistēmas:
      • Pamatzināšanas - MS-DOS, MacOS, Windows 8
  • Darba pieredze:
    • Informācijas tehnoloģijas
    • Pakalpojumi - Citi biznesa pakalpojumi
    • Pakalpojumi - Tehniskie pakalpojumi
  • Iespējas ceļot darba nolūkos

Papildus prasības:

  • Vismaz bakalaura grāds mārketingā, ekonomikā, biznesa vadībā, IT vai līdzīgā nozarē;
  • Vismaz 3-5 gadu veiksmīga pieredze digitālā komunikācijā un/vai mārketingā;
  • Tehniskā kompetence darbā ar datoru, maketēšanas programmām, satura vadības sistēmām un sociāliem tīkliem.
  • Lieliskas analītiskās, komunikatīvās un argumentācijas prasmes;
  • Teicamas angļu valodas zināšanas;
  • Pašiniciatīva, uz rezultātu orientēta domāšana un augsta atbildības sajūta;
  • Interese par IT, digitālo komunikāciju, valodu pakalpojumu nozari un vēlme veidot karjeru ilgtermiņā.

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu starptautiskā uzņēmumā;
  • Rūpīgu ievadapmācību un kolēģu atbalstu;
  • Apmācības un seminārus savu zināšanu pilnveidošanai;
  • Konkurētspējīgu darba atalgojumu atbilstoši darba rezultātiem.
  • Darba laiks - Pilna slodze (brīvs grafiks)
  • Darba vieta - Rīga, Elizabetes iela 2
  • Darba alga Eur - Pēc prasībām

Kontaktinformācija:

  • Kontaktpersona - Guntars
  • Papildinformācija - Aicinām pieteikt savu kandidatūru, sūtot CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „Vakance – digitālais mārketings” uz e-pasta adresi: info@balticmedia.net
  • E-pasts - info@balticmedia.net
  • Tālrunis - 67224327
  • WEB mājaslapa - www.balticmedia.com
Sludinājums skatīts (reizes): 3306
Lietotājvārds un parole
e-darbs iesaka

Sadarbības partneri