Lv | En |
Darba meklētāji: 154295
CV skaits: 11033
Vakances: 15
Seko līdzi:

Konkursa beigu datums:

  • 01.12.2017

Darba pienākumi:

  • - Klientu apkalpošana gan ofisā, gan telefoniski
  • - Korespondences sakārtošana
  • - Pieņemt, pārzināt un izkārtot preces
  • - Klientu datu ievadīšana uzņēmuma programmā, pavadzīmju izrakstīšana, darbs ar kases sistēmu.

Prasības kandidātam:

  • Izglītība:
    • Vidējā izglītība
  • Valodu zināšanas:
    • Latviešu - izcili
    • Krievu - runāt labi, saprast ļoti labi, rakstīt labi
    • Angļu - labi
  • Datorprasmes:
    • Lietojumprogrammas:
      • Lieto dažreiz - Adobe Photoshop, Corel Draw
      • Lieto ikdienā - Google Chrome, Internet Explorer, MS Excel, MS Powerpoint, MS Word
  • Darba pieredze:
    • Tirdzniecība - Cita veida tirdzniecība
  • Autovadītāja apliecība - B

Papildus prasības:

  • Labas komunikācijas prasmes, laipnība, izpalīdzība un spēja strādāt komandā

Piedāvājam:

  • - Darbu stabilā un veiksmīgā uzņēmumā Rīgas centrā
  • - Garantētu atalgojumu
  • - Apmācības, interesantu un dinamisku darbu, ko var apvienot ar studijām vai pamatdarbu
  • - Atsaucīgus un draudzīgus darba kolēģus
  • Darba laiks - Pusslodze (9.00 -17.30)
  • Darba vieta - Rīga, Lāčplēša iela 87

Kontaktinformācija:

Sludinājums skatīts (reizes): 3240
Lietotājvārds un parole
e-darbs iesaka

Sadarbības partneri