Lv | En |
Darba meklētāji: 154295
CV skaits: 11033
Vakances: 15
Seko līdzi:

Konkursa beigu datums:

  • 27.11.2017

Darba pienākumi:

  • • Augsta klientu servisa nodrošināšana Premium klases produkcijai;
  • • Klientu iepazīstināšana ar kompānijas produkciju (arhitekti, projektu attīstītāji, celtnieki, gala pircēji);
  • • Gaismas piedāvājumu izstrāde, tāmēšana (Excell, DiaLux);
  • • Pārdošanas procesa veikšana;
  • • Pasūtījumu pieņemšana un koordinēšana;
  • • Dalība nodaļas inventarizācijās, pēc garantijas uzskaitē un apkalpošanā.

Papildus prasības:

  • • Izcilas prasmes komunicēt, aizstāvēt savu ideju/vīziju;
  • • Augsti attīstītas prezentācijas prasmes;
  • • Pieredze projektu vadībā;
  • • Uz pārdošanu orientēta personība;
  • • Jābūt apveltītam gan ar loģisko, gan tehnisko domāšanu, gan radošu iztēli;
  • • Prasme strādāt ar datoru labā lietotāja līmenī (AutoCad un/vai DiaLux programmu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību, taču nebūs prioritārs aspekts kandidāta izvēlē);
  • • Izcilā līmenī latviešu un krievu valodas zināšanas, kā arī labas angļu valodas zināšanas būtiski ietekmēs kandidāta izvēli;
  • • Atraktīva personība, kas spēj aizdegties un aizraut arī citus;
  • • Izpratne par gaismu, telpu, vidi un dizainu;
  • • Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • • Pozitīva attieksme

Piedāvājam:

  • • Darbu stabilā un augošā uzņēmumā;
  • • Dinamisku un atbildīgu darbu perspektīvā nozarē;
  • • Stabilu atalgojumu ;
  • • Labus apstākļus draudzīgā kolektīvā;
  • • Profesionālās pilnveides un attīstības iespējas.
  • Darba laiks - Pilna slodze
  • Darba vieta - Rīga

Kontaktinformācija:

Sludinājums skatīts (reizes): 3745
Lietotājvārds un parole
e-darbs iesaka

Sadarbības partneri