Lv | En |
Darba meklētāji: 154361
CV skaits: 11040
Vakances: 4
Seko līdzi:

Konkursa beigu datums:

  • 20.10.2017

Darba pienākumi:

  • • Projektu darbības koordinēšana un vadība;
  • • Aktīva klientu piesaiste un ilgtermiņa sadarbības nodrošināšana (tikšanās, piedāvājumu sagatavošana);
  • • Augsta klientu servisa nodrošināšana;
  • • Klientu iepazīstināšana ar kompānijas produkciju (arhitekti, dizaineri, projektu attīstītāji, celtnieki, gala pircēji);
  • • Pasūtījumu pieņemšana, koordinēšana;
  • • Pārdošana procesa veikšana un veicināšana.

Papildus prasības:

  • Izcilas prasmes komunicēt, aizstāvēt savu ideju/vīziju, spēja runāt ar arhitektiem un dizaineriem vienā valodā;
  • • Pieredze pārdošanā un projektu vadībā;
  • • Augsti attīstītas prezentācijas prasmes;
  • • Uz pārdošanu un rezultātu orientēta personība;
  • • Jābūt apveltītam gan ar loģisko domāšanu, gan radošu iztēli;
  • • Prasme strādāt ar datoru labā lietotāja līmenī, arī Auto CAD vai citas rasēšanas programmu zināšanas;
  • • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.
  • • Atraktīva personība, kas spēj aizdegties un aizraut arī citus

Piedāvājam:

  • • Iespēju strādāt stabilā, radošā un dinamiskā uzņēmumā;
  • • Profesionālus un draudzīgus kolēģus;
  • • Ļoti labus darba apstākļus;
  • • Iespēju pilnveidot savas profesionālās iemaņas;
  • • Stabilu atalgojumu.
  • Darba laiks - Pilna slodze
  • Darba vieta - Rīga

Kontaktinformācija:

Sludinājums skatīts (reizes): 5058
Lietotājvārds un parole
e-darbs iesaka

Sadarbības partneri