Lv | En |
Darba meklētāji: 154165
CV skaits: 11026
Vakances: 9
Seko līdzi:

Konkursa beigu datums:

  • 20.09.2017

Darba pienākumi:

  • • Kreditoru dokumentu (materiālu iepirkumu pavadzīmes, pakalpojumu rēķini) uzskaite, grāmatošana finanšu uzskaites programmā;
  • • Materiālu kustības uzskaite;
  • • Pamatlīdzekļu uzskaite;
  • • Avansa norēķinu apstrāde, grāmatošana;
  • • Dabas resursu nodokļa aprēķināšana;
  • • INTRASTAT atskaišu sagatavošana.

Papildus prasības:

  • • Vēlama augstākā izglītība grāmatvedības vai finanšu jomā;
  • • Persona ar analītiskas domāšanas spējām un pieredzi uzņēmuma finansu analīzē un plānošanā;
  • • Vēlama darba pieredze tirdzniecības uzņēmumā;
  • • Precizitāte, iniciatīva, augsta atbildības sajūta un spēja strādāt dinamiskā darba vidē;
  • • Prasme organizēt savu darbu.
  • • Labas iemaņas darbā ar Excel.

Piedāvājam:

  • • Iespēju strādāt stabilā, radošā un dinamiskā uzņēmumā;
  • • Profesionālus un draudzīgus kolēģus;
  • • Ļoti labus darba apstākļus;
  • • Iespēju pilnveidot savas profesionālās iemaņas;
  • • Konkurētspējīgu atalgojumu sistēmu.
  • Darba laiks - Pilna slodze
  • Darba vieta - Rīga

Kontaktinformācija:

Sludinājums skatīts (reizes): 4858
Lietotājvārds un parole
e-darbs iesaka

Sadarbības partneri