Lv | En |
Darba meklētāji: 154216
CV skaits: 11021
Vakances: 17
Seko līdzi:

Konkursa beigu datums:

  • 30.11.2017

Darba pienākumi:

  • Nodrošināt efektīvu tirdzniecības vietas darbību atbilstoši Narvesen koncepcijai un LR likumdošanai;
  • Gūt sev peļņu, ieguldot tirdzniecības vietā visu spēku un enerģiju;
  • Attīstīt tirdzniecības vietu;
  • Algot personālu – vadīt, kontrolēt un attīstīt to;

Papildus prasības:

  • Franšīzes ņēmējam pašam ir jābūt labam pārdevējam;
  • Gatavība uzsākt savu uzņēmējdarbību;
  • Biznesa izjūta un orientētam uz rezultātiem;
  • Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus;
  • Prasme vadīt un motivēt cilvēkus;
  • Prasme sadarboties un ievērot noteikumus;
  • Labas datoriemaņas (Excel, Word, Internets, e-pasts);
  • Pieredze mazumtirdzniecībā, vadītāja amatā tiks uzskatīta par priekšrocību;

Piedāvājam:

  • iespēju uzsākt savu uzņēmējdarbību ar minimālu starta kapitālu;
  • Veidot savu komandu pēc saviem ieskatiem;
  • Jelgava,,Rīga,Valmiera- Veikals. Rīgā-kioski
  • Vairāk par Narvesen franšīzi vari uzzināt www.narvesen.lv
  • Darba vieta - Jelgava, Rīga,Valmiera
  • Darba alga Eur - Franšīzes ņēmējs

Kontaktinformācija:

  • Kontaktpersona - Vilhelmine Strautiņa
  • Papildinformācija - Franšīze tiek nodota tikai esošās tirdzniecības vietās. CV un motivācijas vēstuli ar norādi (Franšīzes ņēmējs) lūdzam sūtīt uz e-pastu.
  • E-pasts - darbs@narvesen.lv
  • Tālrunis - 67074211 29133669
  • Fakss - 67074211
Sludinājums skatīts (reizes): 85001
Lietotājvārds un parole
e-darbs iesaka

Sadarbības partneri